Vibrační systém

Potřebujete vibrační budiče s malou nebo střední silou/výkonem? Společnost Vibration Research nabízí široký rozsah budičů a zesilovačů, které vyhoví Vašemu očekávání a požadavkům.

Elektrodynamické budiče vibrací

Všechny vibrační systémy od společnosti Vibration Research se skládají z budiče a příslušného lineárního výkonového zesilovače. Aditivní komponenty mohou být přidány/dodány v rámci základního systému pro splnění specifických požadavků. Věříme, že starosti s malým vibračním systémem si zaslouží stejnou pozornost (a servis), která je obvykle spojena s většími a nákladnějšími vibračními systémy. Naše systémy byly navrženy, vyrobeny a testovány s kontrolérem, budičem a příslušným výkonovým zesilovačem tak, aby byla zaručena optimální funkčnost v širokém spektru možných aplikací. Seznamte se více s každým modelem budiče níže, skrze popis souhrnu kombinací komponent, užitných možností a příslušných specifikací. Další detaily jsou dostupné skrze stažení specifických PDF dokumentů nebo kontaktováním obchodního zástupce společnosti Vibration Research.

VR4600 shaker

VR4600  |  606F-lb (2.7kN) Systém

Systém 606F-lb (2.7kN) je jedním z největších/nejvýkonnějších zařízení z rodiny budičů dodávaných společností Vibration Research. Velký průměr armatury je adaptabilní/kompatibilní s mnoha požadavky na vibrační testy s minimálními požadavky na upnutí zkušebního vzorku. Vysoká tuhost v laterálním a axiálním směru eliminuje problémy spojené s nevyváženou zkušební hmotou produkující nežádoucí zatížení budiče. Nepodporovaný horizontální provoz budiče je možný na mnoha úrovních zatížení. Chladící ventilátor je přímo spojen s budičem k dosažení maximálního výkonu. Volitelný kluzný stůl je dostupný pro testování v horizontální poloze. Volitelné podpůrné prostředky umožňují testování zkušebních vzorků s vysoko posazeným těžištěm. Tuhost odpružení je nastavitelná dle potřeby. Elektronická kompenzace zátěže umožňuje vyšší aplikaci zatížení.

VR4600 PDF

VR4044 shaker

VR4044  |  44F-lb (200N) Systém

Systém 44F-lb (200N) je budič s permanentním magnetem, který obsahuje integrovaný chladící ventilátor pro maximalizaci dosažitelné síly při zachování malých rozměrů. Větší armatura podporuje vibrační testování komponent a sub komponent. Vysoká tuhost v laterálním a axiálním směru eliminuje problémy spojené s nevyváženou zkušební hmotou produkující nežádoucí zatížení budiče. Nepodporovaný horizontální provoz budiče je možný na mnoha úrovních zatížení. Magnet ze vzácných zemin redukuje celkovou hmotnost budiče pro potřeby mobility. Robustní design budiče zaručuje jeho dlouhou životnost, která je důležitá při provádění dlouhodobých životnostních zkoušek.

VR4044 PDF

Zákaznický servis

Ve společnosti Vibration Research věříme, že pokračující podpora je stejně důležitá jako počáteční instalace. Proto poskytujeme následné

  • Specializovaný tým odborníků
  • Virtuální vzdělávání
  • Smlouvu pro údržbu systému
  • Školení v místě zákazníka nebo ve VR školících střediscích